پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
باور غلط جوانان درباره اعتیاد اعتماد به نفس ، با مواد میره بالا
⭕️اعتماد به نفس، با مصرف مواد میره بالا

❌ اعتماد به نفس، تو معتادا مشکل داره.
کمش بده زیادش هم بده. زیادش واسه این بده که فکر میکنه #معتاد نمیشه و چون خیلی آدم توانمندیه میتونه با خیال راحت تا هر جا خواست جلو بره و مشکلی نیست. اما بسیاری از متخصصین، با شناخت دقیق مواد، از مصرف مواد واهمه دارن. و به خاطر ورود موزیانه اون به بدن همیشه مراقبن. در این شرایط چطور ممکنه یه نفر بدون ترس از اعتیاد به راحتی مواد رو تجربه کنه⁉️ از اون طرف به خاطر اعتماد به نفس کم، فرد مصرف کننده میخواد بتونه در بین #مردم و #جامعه خودشو مطرح کنه.

♨️ بیماری مراجعه کرده بود میگفت: من از رویارویی با مردم واهمه داشتم و مواد میزدم آروم میشدم تا بتونم وارد #جامعه بشم. خود کم بینی ها و احساس #حقارت_ها باعث میشه تا فرد برای مقابله با اونچه که هست و مورد پسندش نیست #مواد_مصرف کنه تا فکر کنه قدرت لایزالی داره.

⚠️جالب اینه که اینا به دنبال مصرف، واقعا باورشون میشه کاره ای هستن. طرف وقتی خودشو ارزیابی میکنه فکر میکنه خیلی کارها از دستش برمیاد و در زمان مصرف خودش رو امپراطور زمین و زمان میدونه. اما حتی قادر نیست یه کار کوچیک انجام بده.


۹۸۸ بازدید


۱۳ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این مقاله در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .