پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
کتابخوانی
مطالعه کتاب هم اکنون رهاشو این هفته به تسهیلگری خانم نصیری در پایگاه خورشید مهرغرب در روز دوشنبه 98/09/04 ادامه پیداکرد. 
اگر بطورکامل از وابستگی دست برداریم ،آرامش و امنیت خاطر در انتظارمان خواهد بود. آرامش خاطر داشتن یعنی نگذاریم رفتارهای هیچ کسی روی احساسی که نسبت به او داریم، احساسمان نسبت به خود، نسبت به لحظه ای که پشت سرمی گذاریم یاموقعیت پیش رویمان تاثیری بگذارند. 
به بیان دیگر، تنها راهی که می توانیم از آن طریق به آرامش دائمی دست بیابیم این است که به هیچ وجه تحت تاثیرمسائل و اتفاقات اطرافمان قرارنگیریم. ما بیشتر اوقات، تحت تاثیر تغییرات خلقی و رفتارهای دیگران قرار می گیریم. آگاهی از این مطلب که از این حق انتخابمان بهره برده ایم واقعا به ما جان تازه ای می بخشد.  
راه تضمین شده ای وجود داردکه از آن طریق می توانیم به آرامش دست بیابیم ؛رهایی از وابستگی، اینکه در میان جمع با اعتماد به نفس کامل راه خود رابرگزینیم. اگر این کاررا از روی عشق و علاقه انجام دهیم به نفع همه خواهد بود.  
تنظیم :کشتکار. 


۱۲۳ بازدید


۲ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این فعالیت در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .