پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
دانش افزایی مدیران روابط عمومی
کارگاه آموزشی ارتقا توانمندیهای مدیران روابط عمومی موسسات همیاران سلامت روان اجتماعی استان تهران در۹۸/۷/۲۹ درمحل دفتر همیاران استان تهران واقع در شهرک رضویه برگزارشد.
در آغاز نشست خانم دکترقربانپور مدیرعامل جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی استان تهران ضمن خوش آمدگویی به مدیران خواستار نگاهی جدی تر بر انعکاس فعالیتهای همیاران استان درسایت شدند .
       
سپس کارگاه با تسهیلگری خانم مومن فام سردبیر سایت همیاران سلامت روان اجتماعی استان تهران آغاز به کارکرد.
درآغاز مدیران از مشکلاتی که درارتباط بادرج محتوا داشتند صحبت کردند.در طی کارگاه ضمن مرور شرایط انتشار خبر،فعالیت،عکس و دیگر مطالب، نحوه درج عکس در متن، معیارهای عکس مطلوب یک گزارش،تفاوت خبر و فعالیت، تیکت و دیگرمطالب آموزش داده شد. همچنین تفاوت انواع گزارش با توجه به مخاطبین مختلفی که به آن دسترسی خواهند داشت بررسی شد. ودر نهایت معیارهایی برای تفاوت خبر و فعالیت در نظر گرفته شد. سپس به صورت عملی به تمرین موارد آموخته شده پرداخته شد.
 
درپایان نکته نظرات مدیران به اطلاع خانم قربانپور رسانده شد.مدیران تصمیم گرفتند که حداقل هر سه ماه یک برنامه هم افزایی را در تقویم کاری خود قراردهند.
مدیران و همکاران روابط عمومی همیاران مهرافسریه،اندیشه های نو،بهشت ابوذر،پاکدشت، خانه مهر تهرانپارس،صبح امیدحکیمیه، خاوران،خورشید مهرغرب،سعادت آباد،والفجر و اشک و لبخند زندگی حضور داشتند.
 


۱۷۰۷ بازدید


۸۰ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این فعالیت در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .