پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
هفته بهداشت و روان و مشارکت جمعیت همیاران سلامت روان خاوران
به مناسبت "هفته بهداشت روان" گذر سلامت روان از روز ۱۸ تا ۲۴ مهرماه به همت اداره سلامت شهرداری منطقه ۱۵ در محل پارک شاهد و با برپایی ۹ ایستگاه با شعار "جامعه با نشاط" برگزار شد.
 در این برنامه مشارکتی که در ایستگاه های مختلف به اجرا درآمد برنامه های متنوعی چون:انواع بازیهای گروهی و فکری با هدف بهداشت روان  قصه گویی،هنرهای دستی،نمایش و ورزشهای گروهی پرنشاط برگزار شد.جمعیت همیاران سلامت روان خاوران نیز در روزهای یکشنبه ۲۱ مهر و چهارشنبه ۲۴ مهرماه با توزیع انواع تراکت ها و بروشورهای آموزشی در بین قشرهای مختلف مردمی و نشستهای دوستانه و صمیمی و گفت و گو با افراد در راستای معرفی اهداف جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی و جذب مخاطب با هدف بهبود روابط خانواده و پیشگیری از آسیبهای اجتماعی مانند:کودک آزاری، اعتیاد و طلاق، آموزش مهارتهای زندگی و مهارتهای پیش از ازدواج و کارگاه زوجین در قالب برگزاری کلاسها و کارگاه های مختلف و همچنین معرفی خدمات مورد ارائه  مرکز مشاوره منطقه ۱۵ ، در این برنامه مشارکتی حضور پیدا کرد.
همچنین  خانم دکتر نصیری مدیر کل سلامت به همراه آقای مختاری معاون اجتماعی منطقه ۱۵ از میز خدمت جمعیت همیاران سلامت روان بازدید نمودند.


۱۵۲ بازدید


۲ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این فعالیت در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .