پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
اختتامیه طرح مانا برای پایگاه های شهر رشت
اختتامیه طرح مشارکت اجتماعی نوجوانان ایران (مانا) برای ۴ پایگاه شهر رشت( حامی خانواده شاد ، پیوند مهر متین، همیاران استان سبز و همیاران سلامت روان اجتماعی گیلان ) صبح پنجشنبه مورخ ۹۸/۷/۲۵ در سالن باغچه بان بهزیستی برگزار گردید.
گفتنی است در این همایش که با حضور نوجوانان، اولیا، حامیان و سرکار خانم دکتر نوبخت معاونت پیشگیری بهزیستی استان، سرکار خانم دکتر ییلاق بیگی رئیس بهزیستی شهرستان رشت، سرکار خانم کاظم خواه مشاور مدیرکل در امور بانوان از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، سرکار خانم پورتقی کارشناس ستادی، سرکارخانم شاه نظری کارشناس مسئول پیشگیری رشت، سرکارخانم فصیحی کارشناس پیشگیری رشت همراه بود ،ضمن اجرای گروه سرود به مناسبت اربعین ، فیلم های تهیه شده از ۱۱ پروژه اجرا شده طرح مانا توسط نوجوانان به معرض نمایش گذاشته شد و در پایان به نوجوانان تقدیرنامه اهدا گردید.


۱۱۳۱ بازدید


۵ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این فعالیت در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .