پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
تغییر عادت های نادرست
جلسه هفتگی پایگاه همیار  سلامت روان اجتماعی حوریه  جهرم با حضور خانم رستمی و ۳۰ نفر از اعضا و با موضوع تغییر عادت‌های نادرست در محل پایگاه واقع در حسینیه  مسجد نو شهرستان جهرم برگزار شد.
 در این جلسه لزوم این عادت های خوب خود را بشناسیم آن‌ها را تقویت کنیم و نیز عادت های بد نیز بشناسیم و آنها را تعدیل کنیم و نیز رفتارمان را در زندگی مدیریت کنیم صحبت شد و اینکه هر تغییر از من شروع می شود، من باید بتوانم عادت های زندگی ام را خودم بسازم، عادت‌هایی را تغییر دهم ، عادت های جدید و باورهای جدید بسازم.
راهکار عملی این تغییر عادت را بنجامین فرانکلین انجام داد و به این صورت که ۱۳ عادت بد را نوشته و ۱۳ عادت خوب را جایگزین آن کرده و تغییر رفتار داده. تغییر عادت های ناپسند به مرور صورت می‌پذیرند و عادت خوب را جایگزین عادت بد کنیم مثال اینکه من اهل مطالعه نیستم سعی می‌کنم که مطالعه کنم کتاب  بخوانم و این عادت خوب را در خودم تقویت کنم.
 عادت های خود را لیست کنید و بصورت جدی روی آن کار کنید.


۱۸۹ بازدید


۰ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این فعالیت در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .