پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
اردوی سرخه حصار
امروزه زندگی پرهیاهوی شهری، ازدیاد مشغله ذهنی و کاری باعث شده است که بسیاری از افراد بیشتر اوقات خود را صرف کارهای روزمره خود کنند به همین دلیل ایجاد یک فرصت هرچند کوتاه در روال کاری می‌تواند خستگی راه و مشغله طولانی کار را از بین ببرد. گاه تفریح سالم به پیاده‌روی یا رفتن به باشگاه ورزشی، انجام فعالیت‌های هنری مانند نقاشی، خطاطی یا مطالعه کتاب، شعرخواندن، گوش سپردن به نوای موسیقی، بازدید از سایت‌های مختلف اینترنتی، برقراری تماس با دوست و آشنا و... قلمداد می‌شود که هر فردی بنا بر مقتضیات زمانی و زندگی خود در اوقات مناسب از آن بهره می‌برد.
اعضای جمعیت همیاران سلامت روان خانه مهر تهرانپارس ودوستانشان از کانون بانوان توانمند سبلان روزدوازدهم اردیبهشت ماه به پارک جنگلی سرخه حصاررفتند.پس از صرف صبحانه در اطراف قدم زدند واز مناظر زیبا لذت بردند.
خانم سورگی به مناسبت اعیاد شعبانیه صحبتهایی داشتند واشعاری در مدح امامان خوانده شد.خانم عباسی کارشناس آموزش از استرس ،کنترل وشرایط مقابله با آن گفتند.
۲۴۴۵ بازدید


۴ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این فعالیت در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .