پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
کارگاه تحلیل تاب آوری کودکان
روابط عمومی همیاران سلامت روان نسیم زندگی نایین خانم حسن زاده اعلام کرد : 
در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ ۲۷ و ۲۸ دی ماه ۱۴۰۲ ، به همت اعضای فعال همیار و همکاری اداره بهزیستی شهرستان ، کارگاهی جذاب با عنوان تحلیل تاب آوری کودکان با تسهیلگری آقای دکتر محمدرضا مقدسی مدیر مؤسس خانه تاب آوری در سالن اجتماعات شهرستان برگزار گردید .
مدرس در این برنامه با سرفصل های آموزشی از جمله تاکید بر نظریه سیستم ها و تمرکز بر آن ها ،اهمیت تاب آوری کودکان ،نفش مثبت یا منفی اثر گذاران، کنترل و مدیریت استراتژیک، اجزای تشکیل دهنده تاب آوری و نگرش در طراحی و تدوین تاب آوری ، به آموزش بیش از ۴۰ نفر مخاطب شامل مربیان ،معلمان،روانشناسان و مادران علاقمند به این موضوع پرداختند .
وی ادامه داد : 
در بخش دیگری از کارگاه جناب آقای حمیدپور ریاست اداره بهزیستی شهرستان و معاون فرماندار جناب آقای موسوی بازدید از کارگاه حضور بهم رسانده و با مدرس درباره ضرورت تشکیل این آموزش ها صحبت کردند .
در ادامه مدرس درمورد تلاش برای توسعه تاب آوری و توانایی کودکان ، گسترش برابری ، دسترسی به فضاهای آموزشی و فرهنگی و پیشگیری از آسیب ها و صدمات اجتماعی صحبت کردند. همچنین درباره لزوم توجه به سنین پیش از دبستان و مقابله در برابر مخاطرات در جهت ارتقا سلامت روان جامعه اشاره شد و بحث و تبادل نظر در این باره صورت گرفت.در بخش آخر کارگاه فعالیت های عملی به صورت گروهی و برای اثربخشی عمیق در این زمینه صورت گرفت و درپایان گواهی حضور به مخاطبان ارائه گردید.


۲۷۷ بازدید


۳۰ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این فعالیت در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .