پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
کارگاه تکنیک درمانی با نوجوان
داشتن فرزند نوجوان یکی از درد سرهای عجیب و غریب در زندگی هر پدر و مادر امروزی می باشدو ارتباط با نوجوان تکنیکهای خاص خود را دارد.
شما با فرزندی روبه رو هستید که تا چندروز پیش سربه راه و حرف شنوا بود ولی اکنون به فردی سرکش و گستاخ تبدیل شده است که انتظارات نابه جایی دارد و امانتان را بریده است..
استفاده از تکنیکهای خاص و کاربردی از موضوعات مطرح کارگاه "تکنیک درمانی با نوجوان "این هفته همیاران نوجوانان پیشرو اصفهان با تسهیلگری جناب آقای ملکی کارشناسی ارشد روانشناسی بود..
در این کارگاه تکنیک درمانی تسهیلگر بریادگیری فرد تمرکز کرده بودتارفتارهای فردرا براساس روشهای مختلف تغییر داده  ورفتارهای جدید را جایگزین کند به عبارتی رفتارهای نامطلوب فرد را شناسایی می کرد و تلاش می کرد تا با ایجاد محرک های مختلف برای اختلالات اضطرابی اختلالات رفتاری و افسردگی راهکارهای جدیدی ارائه بدهد...
به عنوان والد بیش از هرچیز نیازمند آن هستیم تا فرزند نوجوان را بیشتر بشناسیم وبتوانیم دنیا را از زاویه دید او مشاهده کنیم...
این کارگاه در روزهای سه شنبه26مهر و 3آبان در فر هنگسرای نوجوان واقع در خیابان لاهور برگزار شد و با استقبال والدین و نوجوانان و ابراز خرسندی از مشارکت در تمرینها روبرو شد..


۶۵۹ بازدید


۱۶۰ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این فعالیت در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .