پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
بازدید کارشناس شبکه همیاران کشور خانم دکتر بیگی از استان جمعیت همیاران البرز
بازدید سرکار خانم دکترفاطمه میربیگی رئیس محترم گروه مراقبت وتوانمند سازی کودکان ونوجوانان بهزیستی کشور از جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی استان البرز .
مدیر روابط عمومی جمعیت هسرا البرز گفت :در تاریخ ۱۸ دیماه خانم دکتر میربیگی به همراه کارشناس دفتر آسیب‌ها ی بهزیستی استان البرز خانم نریمان وند و سرکار خانم غم انگیز کارشناس همیاران استان البرز از دفتر جمعیت همیاران مرکز علمی آسمان نما بازدید بعمل آوردند. در این بازدید اعضای اصلی و فعال جمعیت همیاران حضور داشتند و برای خانم دکتر میربیگی از فعالیتها و چگونگی عملکرد همیاران در اجرای طرح و برنامه ها توضیحات مبسوطی ارائه نمودند .همچنین در ارتباط با مشکلات و چالشهای همیاران صحبتهایی داشتند و پیشنهادهای خود را بیان کردند در ادامه بازدید دوم از پایگاه همیاران در محله حاجی اباد انجام شد که مسولین و همیاران آن پایکاه نقطه نظرات و پیشنهادات ارزنده ای در خصوص پیشرفت اهداف جمعیت بازگو کرده و کارشناسان محترم نیز در خصوص عملکرد همیاران و اجرای طرحها نظرات و پیشنهادات خودرا ارائه دادند .


۲۲۳ بازدید


۱ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .