پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
نشست صمیمانه اعضای هیات مدیره جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران با دکتر آرزو ذکایی فر»معاون پیشگیری از آسیب های اجتماعی مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور«

نشست صمیمانه اعضای هیات مدیره جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران با دکتر آرزو ذکایی فر»معاون پیشگیری از آسیب های اجتماعی مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور«

مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور اعلام کرد: نشست صمیمانه اعضای هیات مدیره جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران با دکتر آرزو ذکایی فر»معاون پیشگیری از آسیب های اجتماعی مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور« برگزار شد.

حمید بیخسته گفت: این نشست در پی انتصاب سرکار خانم دکتر آرزو ذکایی فر به عنوان معاون پیشگیری از آسیب های اجتماعی مرکز توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور انجام شد.

مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور افزود: این نشست15 بهمن ماه 1399 در محل بهزیستی کشور برگزار شد.

حمید بیخسته گفت:در این نشست ضمن تبریک انتصاب سر کار خانم دکتر ذکایی فر  از طرف سرکار خانم رشیدی نژاد (مدیرعامل جمعیت هسرا) آغاز شد و بعد از تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ، گفتگو ها بر محور، مناسبت روز زن  و معرفی جمعیت همیاران و بررسی چالش ها ی همیاران  در کل کشور ادامه یافت.

حمید بیخسته افزود : در این نشست جایگاه همیاران در سازمان بهزیستی و دفتر پیشگیری بهزیستی کشور و برنامه مثبت زندگی بهزیستی و نیاز به فعال شدن همیاران در این زمینه و استفاده از پتانسیل موجود همیاران در کل کشور تاکید شد و مسله انتخابات همیاران و چگونگی تقویت ساختار همیاران در کل کشور و نیاز به حمایت سازمان از دفتر مرکزی و هزینه های دفتر جمعیت و دفاتر استانی همیاران نیز بحث و بررسی شد.

حمید بیخسته گفت: از مباحث دیگر مطرح شده مسئله پروژه نویسی همیاران و چگونگی حمایت از گروههای همیار در استانها بود.

 ۱۳۵۷ بازدید


۱۲ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .