پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
روز بین المللی کار داوطلبانه
کار داوطلبانه عنصری بسیار مهم برای تقویت و پاسداشت مفهوم «خیر عمومی» است که می تواند عبارت از  کاستن آلام گروه های اجتماعی مختلف، حفاظت از انسجام و اعتماد اجتماعی در هر جامعه باشد. کار داوطلبانه غالباً فعالیتی بشر دوستانه است و برای کمک به دیگران انجام می شود.هر ساله 14 آذر مصادف با 5 دسامبر به عنوان روز بین المللی کار داوطلبانه پاس داشته می شود. سازمان ملل متحد، شعار امسال را "داوطلبی برای آینده ای فراگیر" نامگذاری نموده است.
دبیرخانه ترویج کارهای داوطلبانه، در 14 آذر 98 برای سومین سال متوالی مراسم تقدیر از تشکل های داوطلب فعال در حوزه های مختلف را با همراهی و مشارکت جمع کثیری از تشکل های داوطلب محور برگزار نمود.تلاش این دبیرخانه بر این است تا در کنار تمام فعالیت های خود در این سالها جهت شناساندن، ترویج و گسترش فعالیت های داوطلبانه در میان اقشار مختلف جامعه از افرادی که به عنوان داوطلب از زمان و تخصص خود برای بهبود و اثر گذاری در جامعه تلاش می کنند را نیز مورد تقدیر و تشکر قرار دهد.
این مراسم از ساعت 9 الی 14 با حضور جمعی از همیاران پایگاه والفجر در سالن همایش های برج میلاد برگزار گردید.


۲۸۵ بازدید


۴ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .