پایگاه جمعیت همیاران
سلامت روان اجتماعی ایران
پیام تسلیت مدیرعامل جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی خوزستان در پی حمله تروریستی در اهواز
بسم رب الشهدا و الصدیقین
حمله تروریستی امروز سی و یکم شهریور ماه نودوهفت توسط تعدادی از منافقین کوردل و دشمنان اسلام و قرآن و امت اسلامی و درپی آن شهید و زخمی شدن تعدادی از هموطنان عزیزمان باعث تاسف و تاثر فراوان گردید.
بی شک این گونه حرکات ددمنشانه با برخورد شدید از سوی ملت غیور ایران و بخصوص نیروهای نظامی و امنیتی مواجه خواهد شد و عواقب سختی را برای دشمنان ایران اسلامی به همراه خواهد داشت.
نتیجه این اقدامات غیرانسانی گاها باعث بروز مشکلات روحی و روانی برای مردم و بخصوص کودکان و سالمندان خواهدشد.چراکه باعث برهم خوردن آرامش و بروز آشفتگی ذهنی و روحی و روانی این گروه تاثیر پذیر میگردد.
 ما بر این باور هستیم که با تکیه بر ارزش های انسانی میتوان در کمال دوستی و مهربانی زندگی کرد اما اگر باز هم اقدامات اینچنین از سوی عوامل کوردل و خود فروخته در تمام سرزمین ایران اتفاق بیفتد بدون تردید با مقابله شدید فرزندان این مرز و بوم روبرو خواهد شد.
در پایان ضمن تقدیر و تشکر از کلیه نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و نظامی استان خوزستان که توانستند بلافاصله عوامل این حادثه را به سزای اعمالشان برسانند صمیمانه سپاسگزاریم و جمعیت همیاران سلامت روان استان خوزستان آمادگی خود را جهت ارائه خدمات روانشناختی  و مشاوره ای در حوزه سلامت روان به خانواده‌های محترم شهدا و مصدومان این حادثه اعلام می دارد.
  سید نورعلی میرابراهیمی
 مدیرعامل جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی  استان خوزستان


۲۱۱۵ بازدید


۱۸ امتیاز


۰ نظر
نظرات کاربران


هنوز هیچ نظری ثبت نشده است !
نظر شما چیست ؟!
شما نیز می توانید نظر خود را راجب این خبر در زیر بنویسید !
نام کامل شما * :
نام کامل خود را وارد کنید !
آدرس ایمیل شما :
آدرس ایمیل خود را وارد کنید !
متن نظر شما :
نظر خود را به فارسی در بالا بنویسید !
کد امنیتی :
کد امنیتی روبرو را وارد نمایید !
انسان خوشبخت نمی شود اگر برای خوشبختی دیگران نکوشد !
شما هم می توانید در این کار سهیم باشید ! کمک های مالی شما مایه دلگرمی ماست !
دریافت کمک های مردمی
جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران
جمعیت همیاران سلامت روان با هدف افزایش توانمندی اقشار مختلف جامعه در راستای افزایش سطح سلامت روان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی فعالیت می نماید. باور ما بر این است که با افزایش مشارکت جویی و احترام به خرد جمعی و رویکرد تسهیل گرانه می توانیم در ارتقای سطح کیفیت زندگی اقشار جامعه تاثیر داشته باشیم. این سایت با همت و تلاش و پیگیری مستمر جناب آقای حمید بیخسته مدیر روابط عمومی جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی کشور در سال 1395 راه اندازی گردید.
تمامی حقوق محفوظ و متعلق به جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی ایران می باشد .
Copyright © 2015 for HamyaranIran.ir , By SmProgram web Developer , All rights reserved .